KoderLine
KoderLine
Обслуживание и внедрение
программного обеспечения
Киев

Новости

События и мероприятия компании

Новости компании

Для партнеров САБ представили новый продукт - «BAS Управління холдингом»

О компании
27 Марта 2018

У березні в Києві відбувся семінар членів «Спілки Автоматизаторів Бізнесу». 

Головною темою партнерської зустрічі стало обговорення стану справ, актуальних проблем, питань та задач ринку систем автоматизації бізнесу. Також був представлений новий продукт «BAS Управління холдингом».

- Зміни в українському законодавстві в 2018 році обіцяють українським підприємствам багато нововведень. Так, наприклад, великі компанії повинні за цей рік перевести свою звітність у відповідність до вимог міжнародних стандартів МСФЗ. Ці та інші зміни обговорювали на своїй партнерській конференції члени «Спілки Автоматизаторів Бізнесу», до складу якої входить і «Кодерлайн Україна». Представники «Кодерлайн» брали активну участь у секції, присвяченій виходу нового продукту BAS Управління холдингом, - повідомив учасник семінару аккаунт-менеджер компанії «Кодерлайн» Олег Денисюк.

«BAS ERP» та «BAS Управління холдингом» – єдині продукти серед програм лінійки «BAS», які задовольняють потреби українських компаній щодо обліку за МСФЗ. Про це під час виступів розповідали генеральний директор «Кодерлайн» Андрій Бербека та консультант Ольга Гнатиско.

BAS Управління холдингом є новою програмою на ринку України, але фахівці «Кодерлайн» вже напрацювали певний досвід щодо її впровадження, про що на конференції розповів Олег Денисюк.

Розповіді наших спікерів про УХ, можливості «BAS Управління холдингом» щодо бюджетування, управління фінансами, казначейства тощо викликали велику зацікавленість членів Спілки.

Презентації доповідачів «Кодерлайн»:

Підготовка та консолідація звітності згідно МСФЗ. Бербека Андрій, "Кодерлайн"

Казначейство та фабрика платежів в "BAS Управління холдингом". Гнатисько Ольга, "Кодерлайн"

"BAS Управління холдингом" – що вирішує, кому продаємо, як продаємо і впроваджуємо. Бербека Андрій, "Кодерлайн"

Управління бюджетним процесом. Гнатисько Ольга, "Кодерлайн"

Інша функціональність з управління холдингом.Бербека Андрій, "Кодерлайн"

Практичний досвід впровадження "BAS Управління холдингом". Денисюк Олег, "Кодерлайн"?>